Veido procedūros su SKEYNDOR (Ispanija) kosmetika

SKEYNDOR – tai viena moderniausių Europos kosmetikos laboratorijų, kurios ypatingai veiksminga kosmetika yra nuolatinių kosmeceutinių produktų inovacijų, patentuotų formulių ir technologijų, bendradarbiavimo su viso pasaulio universitetais bei nuolatinių mokslinių tyrimų rezultatas. Šiai kosmetikai gaminti naudojami peptidai, stangrinantys odą, darantys ją elastingesnę ir užpildantys nelygumus. Sudėtyje yra natūralių medžiagų, kurios turi anestetikų poveikį, gali slopinti periferinius nervinius signalus. Šios medžiagos taip pat padeda atkurti odos audinius.

 

 

SKEYNDOR PROBIOME PEEL

PROBIOME PEEL – tai švelni odos šveitiklių linija, kuri regeneruoja ir puoselėja odą bei atstato odos mikrobiomą. Po šių procedūrų kurso oda tampa neįtikėtinai skaisti, tolygi, švyti sveikata. Kaina – 80 Eur.

 

PROBIOME PEEL HYDRATING – švelnus, drėkinantis jautriai odai.

 

PROBIOME PEEL ULTRA ILUMINATING – skaistumas papilkėjusiai pavargusiai odai.

 

PROBIOME PEEL AGE SMOOTHING – senėjimo požymių mažinimas.

 

PROBIOME PEEL PORE POLISHING – riebios odos porų mažinimas, riebalų išsiskyrimo balansavimas.

 

 

SKEYNDOR POWER RETINOL

POWER RETINOL jauninamoji veido procedūra – naujausius mokslo atradimus ir holistinį požiūrį apjungianti procedūra. Odos priežiūros priemonės Power Retinol – tai retinoidų ir panašiai kaip jie veikiančių medžiagų, skirtų profesionaliai naudojamai kosmetikai ir estetinei medicinai, nuodugnaus mokslinio tyrimo rezultatas. Jų paskirtis – atjauninti natūraliai arba dėl saulės poveikio (fotosenėjimo) susenusią odą. Rekomenduojama naudoti nuo 30 metų. Paskirtis – fotosenėjimo paveiktai odai atkurti (raukšlės, pigmentinės dėmės, randeliai, atviros poros).

 

 

SKEYNDOR POWER OXYGEN

Išskirtinė stipraus drėkinimo procedūra, kurios metu veido oda apsaugoma nuo aplinkos taršos ir yra prisotinama odai reikalingu deguonimi. Į priemonių sudėtį įeina didelis kiekis perfluorodekalino, deguonį sulaikančios medžiagos, ir dviejų rūšių papildomai apsauginį poveikį turintys polisacharidai. POWER OXYGEN puoselėja šviežio oro pasiilgusią ir streso išvargintą mieste gyvenančių žmonių odą.

 

SKEYNDOR ETERNAL

Jauninamoji veido procedūra su augalinės kilmės kamieninėmis ląstelėmis aktyvuoja veido odos kamienines ląsteles, stimuliuoja kalogeno sintezę, įtempia kalogeno tinklą. Procedūra veikia odos ląstelės medžiagų apykaitą, augalų kamieninių ląstelių ekstraktas efektyviai apsaugo ir reaktyvuoja odos kamieninines ląsteles, stiprina jungiamojo audinio struktūrą, gerina odos kokybę bei tekstūrą, veikia giliąsias raukšles, stimuliuoja kolageno bei elastino regeneraciją. Suteikiamas stiprus atjauninamasis ir priešraukšlinis efektas.

 

SKEYNDOR GLOBAL LIFT

Veido kontūrą, kaklą ir dekoltė atstatanti procedūra. Nauja nuo senėjimo apsauganti formulė, skirta aiškiam veido kontūrui atkurti, veido ovalui sugrąžinti bei brandžios odos defektams sumažinti.

 

 

SKEYNDOR POWER C


rs

Antioksiduojanti ir skaistinanti procedūra veidui. Nuo laisvųjų radikalų apsauganti ir ląsteles regeneruojanti procedūra. Rekomenduojama gyvybingumą praradusiai, neskaisčiai ir per anksti pradėjusiai senti odai.

 

 

SKEYNDOR CORRECTIVE

Šalinanti veido raukšles procedūra. „Corrective“ linija sukurta kaip atmaina botokso (botulino) injekcijoms. Produktų sudėtyje gausu peptidų, kurie efektyviai pakelia suglebusią odą. Unikalaus masažo metu pakeliamas bei formuojamas veido kontūras, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, iš viso organizmo šalinami toksinai. „Corrective“ produktų dėka oda prisotinama kolagenu ir hialurono rūgštimi, intensyviai drėkinama, užpildomos raukšlės ir raukšlelės.

 

SKEYNDOR namų priežiūros priemonės padės išlaikyti procedūrų metu pasiektus rezultatus bei užtikrins nepriekaištingą Jūsų odos būklę visur ir visada.