Procedūros kūnui

LIPO DRAINER celiulito ir susikaupusių riebalų programa MESODRAINER aparatu

 

LIPODRAINER programa veikia ivairiuose lygiuose vienu metu spręsdama celiulito, susikaupusių riebalų ir suglebusių audinių problemas.

 

Ji išvalo susikaupusius skysčius ir stimuliuoja medžiagų apykaitą išstumdama iš organizmo susikaupusius riebalus ir mažindama celiulitą. Bioelektriniai impulsai, kurių dėka susitraukinėja raumenys, juos tonizuoja ir stangrina.

 

Procedūros metu naudojamas LIPO DRAINER GEL sukurtas iš riebalus tirpdančių, drenuojančių ir stangrinančių aktyviųjų medžiagų. Šis gelis stimuliuoja riebalų metabolizmą, sumažindamas apimtis, pagerindamas cirkuliaciją ir šalindamas susikaupusius skysčius. Gelis mažina celiulitą, pagerina odos elastingumą, stangrina suglebusius audinius.

 

Rekomenduojama esant visų stadijų celiulitui, riebalų sankaupoms bei visiems lieknėjantiems ir trokštantiems gražaus stangraus kūno.

 

Po procedūros rekomenduojama atlikti kompanijos KLAPP stangrinančius arba drenuojančius bandažavimus.

 

Ilgalaikiam efektui pasiekti rekomenduojamos 10–12 procedūrų 2 kartus per savaitę.

 

 

 

 

BODY DRAINER kūno drenavimas MESODRAINER aparatu

 

mesodrainer2Įvairūs faktoriai tokie kaip stresas, fizinio aktyvumo trūkumas, prasta mityba, kai kurių vaistų vartojimas, genetiniai faktoriai gali pakeisti normalų limfos tekėjimą sukeldami toksinų kaupimąsi ir greitindami senėjimą.

 

Kūno drenavimo programos metu jaučiamas malonus raumenų vibravimas, raumenys švelniai „pumpuojami“ tokiu būdu generuodami ritmišką limfos indų susitraukinėjimą. Drenavimo funkcijos aktyvinimas pagerina užsistovėjusių skysčių ir toksinų pašalinimą, normalizuoja cirkuliaciją išvengiant edemų ir aprūpindamas ląsteles maistu.

Ideali procedūra:

  • kai tinsta kojos, rankos, visas kūnas
  • kankina nuovargis, galvos skausmai
  • šąla galūnės
  • auga svoris

 

Po procedūros rekomenduojama atlikti kompanijos KLAPP stangrinančius arba drenuojančius bandažavimus.

 

Ilgalaikiam efektui pasiekti rekomenduojamos 10–12 procedūrų 2 kartus per savaitę.

 

 

 

 

SKEYNDOR kūno šveitimas ir detoksikuojantis įvyniojimas su žaliąja arbata

Išvalo kūno odą ir prisotina ją deguonimi. Švelniai burbuliuojantis įvyniojimas su žaliąja arbata ir citrusų vaisiais pasižymi detoksikuojančiomis savybėmis. Gaivūs burbuliukai pašalina susikaupusius skysčius, teršalus ir odoje susikaupusius toksinus. Lengvumo, drėgnos, prisotintos odos pojūtis. Tinka visiems odos tipams.