Veido procedūros su NOON AESTHETICS (Izraelis) kosmetika

NOON AESTHETICS  – tai visapusiškas požiūris į odos grožį bei sveikatą! Saugios, nesukeliančios jokio šalutinio poveikio kosmetologinės procedūros su NOON AESTHETICS kosmetika padeda atstatyti drėgmės balansą, sustangrinti odą, išlyginti raukšleles ar išspręsti tokias odos problemas kaip aknė, seborėja, odos paraudimai. NOON AESTHETICS procedūros ir naudojamos kosmetikos priemonės padeda pasiekti efektyviausių rezultatų be šalutinių efektų, tokių kaip odos sudirginimas, deginimo jausmas, paraudimai. Procedūros su NOON AESTHETICS kosmetika gali būti atliekamos tiek su elektroporacijos aparatu, tiek be jo.

NOON AESTHETICS procedūra probleminei odai (aknė, seborėja, odos paraudimai).

 

NOON AESTHETICS atjauninanti procedūra stangrumą praradusiai, senstančiai odai.

 

 

NOON AESTHETICS kosmetikos priemonės namų naudojimui

 

NOON kosmetikos priemonės, skirtos naudojimui namuose, skirstomos į šias kategorijas:

 

 

PARACEUTICAL

Produktai, turintys terapinį efektą, nukreipti į tam tikras odos problemas (pvz., aknė). Šiai kategorijai priklausantys produktai pasižymi didelėmis veikliųjų medžiagų koncentracijomis. Probleminei odai skirti NOON AESTHETICS produktai nesukelia pašalinių efektų, tokių kaip sudirgimas, deginimo jausmas, paraudimai ir nemalonūs pojūčiai, nors ir naudojamos didelės aktyviųjų medžiagų koncentracijos. Jų dėka yra efektyviai mažinamos įvairios odos problemos.

 

 

ESSENTIAL

Šiai kategorijai priskiriami produktai, apsaugantys odą nuo žalingų veiksnių (UVA, UVB poveikio, oro užterštumo, nesubalansuotos mitybos), dėl kurių oda gali atrodyti pažeista. Apsauginiai produktai turi ne tik apsauginį poveikį, bet ir suteikia veido odai švytinčią, sveiką išvaizdą.