Veido procedūros su GUINOT (Prancūzija) kosmetika

GUINOT – Prancūzijoje įsikūrusi kompanija, kuri pirmoji sukūrė odos priežiūr0s priemones su 56 biologiškai aktyviomis medžiagomis, būtinomis ląstelių gyvybei. Unikalios visame pasaulyje GUINOT priemonės sumažina senėjimo požymius ir suteikia odai jaunatviškesnę išvaizdą. Moksliniais tyrimais paremta kompetencija ir patirtis odą daro nuostabią ir kiekvieną dieną gražesnę.

 

 

GUINOT DETOXYGENE

 

Veido odos procedūra skirta atstatyti deguonies trūkumą odoje, pašalinti toksinus ir taršalus. Bet kurio tipo odai gali trūkti deguonies, tad procedūra yra skirta visiems odos tipams ir bet kokia amžiui. Jau po pirmos procedūros oda tampa skaisti, spindinti, švelni ir elastinga. Procedūros kaina – 70 Eur.

 

 

GUINOT HYDRA PEELING PH

Procedūros metu giliai valoma veido oda, stimuliuojama ląstelių veikla, atstatoma odos PH. Šio šveitimo dėka naikinami senėjimo požymiai, odai suteikiamas švytėjimas, mažinamos pigmentinės dėmės ir šviesinama oda. Procedūra tinka visiems odos tipams.

 

 

GUINOT LIFT SUMMUM

Ši procedūra skirta trims probleminėms zonoms: veidui, kaklui ir dekoltė sričiai. Ji lygina odą, formuoja veido kontūrą ir stangrina dekoltė sritį. Procedūra pasižymi momentiniu ir ilgai išliekančiu rezultatu – odai suteikiamas „pakėlimo efektas“.