Veido procedūros su G. M. COLLIN (Kanada) kosmetika

G. M. Collin –profesionalios kosmetikos Kanados prekės ženklas, kuriamas ir vystomas daugiau nei 60 metų. G. M. Collin pirmieji 1980 m. pradėjo naudoti netirpųjį kolageną kosmetikoje (kolageno lakštą), o 1997 m. sukūrė ir užpatentavo tirpaus jūrinio kalogeno metodą. Pagrindinis M. G. Collin filosofijos principas – tai biotechnologijų ir augalinių bei jūrinės kilmės komponentų derinimas. G. M. Collin viena iš nedaugelio kosmetikos kompanijų, turinčių savo laboratoriją, kurioje ne tik kuriamos ir gaminamos modernios veikliosios medžiagos, bet ir atliekami klinikiniai tyrimai. G. M. Collin jau nuo 2005 m. yra kino apdovanojimų – Oskarų – dermatologinė kosmetika, kuri rūpinasi, kad raudonojo kilimo įžymybės būtų pasiruošusios ir su nepriekaištinga oda atvyktų į prašmatniausią metų renginį.

 

G. M. COLLIN COLLAGEN 90+ procedūra

Išskirtinė ekskliuzyvinė G. M. Collin septynių žingsnių įspūdingai odą koreguojanti procedūra naudojant unikalų liofilizuoto kolageno lakštą ir naujausias biotechnologijų veikliąsias medžiagas. Pribloškiantys rezultatai be invazinės chirurgijos. Išlygintas odos paviršius, nyksta senėjimo požymiai, putli, spindinti oda.

 

Kursas: 3 procedūros kas savaitę ir 2 procedūros kas 2 savaites, kartojama kas 6 mėnesius.

 

G.M.COLLIN HYDROLIFTING

Nuostabi odos jaunystę palaikanti procedūra akivaizdžiai gerina veido ir kaklo odos tonusą, aprūpina odą drėgme bei suteikia neitikėtino spindesio, tuo pačiu atstatomas odos elastingumas, raukšlės ir smulkios raukšlelės tampa mažiau matomos.

G.M.COLLIN SEA C SPA

 

Skaistinanti bei aprūpinanti odą antioksidantais procedūra, sumažina senėjimo požymius, suteikia odai energijos , atstato elastingumą, ypatingai atpalaiduoja bei gerina nuotaiką.

G. M. Collin namų priežiūros priemonės padės išlaikyti procedūrų metu pasiektus veido priežiūros rezultatus bei užtikrins nepriekaištingą Jūsų odos būklę visur ir visada.