Veido procedūros su COMFORT ZONE (Italija) kosmetika

COMFORT ZONE kosmetikos prekinis ženklas siūlo subalansuotą požiūrį į grožį, siekia tvarumo ir kuria etikos įkvėptus santykius tarp žmogaus ir gamtos. Kaip odos ekspertai šis ženklas padeda odos ekosistemai pasiekti optimalų balansą ir gyvybingumą, prisitaikant prie nuolat kintančios aplinkos, ką vadina odos komforto zona. Daugiau nei 20 metų nuolatinius tyrimus atliekanti laboratorija semiasi įkvėpimo iš mokslo sodo ir pristato tvarias, patikrintas, puikius rezultatus pasiekusias veikliąsias medžiagas odos priežiūros priemonėse, derinant geriausias mokslo ir gamtos savybes. COMFORT ZONE produktai gaminami „Davines Village“ gamykloje Parmoje, Italijoje.

 

 

COMFORT ZONE HYDRAMEMORIE procedūra

 

Subalansuota drėkinamoji procedūra, suteikia odai gilaus atsipalaidavimo, oda tampa aksominio švelnumo.

 

 

COMFORT ZONE REMEDY procedūra

 

Komfortiška procedūra jautriai, įjautrintai, linkusiai parausti odai, daranti poveikį endogeniniam jautrumui, susijusiam su stresu, ir išoriniam jautrumui dėl aplinkos ir gyvenimo būdo veiksnių. Remedy terapija puikiai tinka esant karštoms oro sąlygoms, nes apsaugo kraujagysles, kurios gali būti varginamos saulės ir aukštos temperatūros, taip pat ir žiemos laikotarpiu arba esant labai sausai odai, siekiant užtikrinti stiprią odos apsaugą. Procedūros kaina – 70 Eur.

 

 

COMFORT ZONE SUBLIME SKIN procedūros

 

COMFORT ZONE SUBLIME SKIN SUPER PEEL – daugiafunkcinė šveitimo procedūra visų tipų odai, nuo jautriausios iki patvariausios odos, puikiai tinka giliam šveitimui ir odos atnaujinimui. Suteikia odai glotnumo ir spindesio, kad ji būtų atjauninta ir sveika. Tinka sezoniniams pokyčiams ir odai atjauninti.

 

COMFORT ZONE SUBLIME SKIN ULTRA GLOW PEEL – intensyvus šveitimas, skatinantis tolygią ir švytinčią veido spalvą, suteikiančią skaistumo. Gilus atsinaujinimas užtikrina greitą ląstelių apykaitą ir intensyvų šviesinimo efektą.

 

COMFORT ZONE SUBLIME SKIN PRO LIFT – stangrinamoji, putlinamoji veido ir kaklo senėjimą stabdanti procedūra. Kartu su specialiomis „Kobido“ technologijomis, atkuriamas veido skaistumas ir iš naujo apibrėžiamas veido kontūras. Procedūros specifinis veikimas ir efektyvumas pasiekiamas dėl novatoriškos nulupamos dvifazės kaukės. Bet kokiai odos būklei su raukšlėmis, akivaizdžiai atstato apimties ir tonuso praradimą.

 

COMFORT ZONE SUBLIME 50+ REPAIR – veido procedūra, kovojanti su plonėjančia oda, pasižyminčia sausumu, tankio praradimu ir trapumo jausmu. Idealiai tinka menopauzės metu arba po menopauzės, kai oda tampa labai sausa ir plona. „Cell-Support Technology ™“, naujoviškų tekstūrų ir dviejų specialių masažo metodų „Dermal Petrissage“ ir „Kobido“ – dėka, ląstelių ryšys vėl suaktyvinamas, užtikrinant gilų odos atsinaujinimą ir atnaujintą ramybę bei gyvybingumą. Taip pat tinka jaunesnei, bet labai sausai ir nepakankamai maitinamai odai, reaktyvuoja ląstelinį bendradarbiavimą, regeneruoja audinius, putlina odą ir padidina kolageno, elastino ir hialurono rūgšties gamybą.

 

COMFORT ZONE namų priežiūros priemonės padės išlaikyti procedūrų metu pasiektus veido odos priežiūros rezultatus bei užtikrins nepriekaištingą Jūsų odos būklę visur ir visada.