Veido procedūros su CELL FUSION C (Pietų Korėja) kosmetika

Medicininė kosmetika CELL FUSION C yra pripažinta ir vertinama dermatologų visame pasaulyje jau daugiau ne 20 metų. Kompanija išsiskiria unikalia patentuota technologija „NEO-CMS“, kurios dėka yra lyderiaujanti odos barjero atstatyme. Terapijos su Cell Fusion C padeda išspręsti visų odos tipų problemas, visos tinkamos net ypač jautriai ir sudirgintai odai.

 

 

CELL FUSION C raminanti drėkinanti procedūra jautriai pažeistai odai

Intensyviai raminančios formulės dėka, terapijoje naudojami produktai drėkina ir ramina jautrią veido odą. Ji aprūpinama maistinėmis medžiagomis, gerinama išsiplėtusių kapiliarų būklė ir sustiprinama odos barjerinė funkcija. Tinka itin jautriai, raustančiai, kuperozinei odai, taip pat po įvairių šveičiamųjų procedūrų ar UV spindulių pažeistai odai. Kaina – 70 Eur.

 

 

CELL FUSION C TA TONING PEEL

CELL FUSION C TONING PEEL – tai itin universali, hipoalerginė šviesinanti procedūra, sukurta naudojant pasaulyje itin populiarią ir saugią transeksamo rūgštį. Naikina saulės, použdegimines ir hormoninių sutrikimų sukeltas pigmentines dėmes, drėkina odą ir mažina hiperkeratozę, stimuliuoja odos atsinaujinimo procesą, atstato odos tankumą, spalvą ir jaunatvišką išvaizdą, sumažina laisvųjų radikalų sukeltą žalą. Procedūra gali būti atliekama visus metus, tinka ir jautriai bei aknės pažeistai odai. Procedūros kaina – 70 Eur.

 

 

Stangrinanti jauninanti procedūra su peptidais ir sraigių sekreto ekstraktu

 

Produktų sudėtyje esančios senėjimą stabdančios veikliosios medžiagos padeda pašalinti smulkias raukšleles, sumažinti gilias raukšles bei užkirsti kelią naujų susidarymui. Terapija padeda atstatyti natūralią odos barjerinę funkciją ir elastingumą. Rekomenduojama brandžiai, neigiamo aplinkos ar UV spindulių poveikio paveiktai odai.

 

 

CELL FUSION EXPERT kosmetika

Kompanija yra sukūrusi atskirą prekinį ženklą – CELL FUSION C TONING PEEL – kuris sukurtas specialiai tik odos priežiūros specialistams ir parduodamas tik pas juos, suteikiant galimybę profesionalui turėti saugius ir efektyvius sprendimus, pritaikomus individualiems kliento poreikiams!