Procedūros su aparatu TRIOS

Pažangi foto-terapija naujoje šviesoje
Glotni, spindinti oda vienu blyksniu

Ar „Trios™“ man tinka?

„Trios™“ siūlo įvairių estetinį pritaikymą, įskaitant ilgalaikį plaukų šalinimą, fotoatjauninimą, aknės (spuogų) ir odos pigmentacijos gydymo procedūras, kuriomis siekiama pašalinti saulės spindulių padarytą žalą ir senėjimo dėmes.

Kaip veikia „Trios™“?

„Trios™“ pagrįstas procesu, vadinamu selektyvia fototermolize, įrenginys vienu koncentruotu blyksniu skleidžia pulsuojančią šviesos energiją. Skleidžiama ir chromoforų (šviesai jautrių ląstelių) sugeriama šviesa skatina specifinius biologinius procesus, kurie padeda pasiekti norimą gydomąjį rezultatą.

Ar skauda?

„Trios™“ foto-gydymo procedūrų metu užtikrina neprilygstamą komfortą ir minimalų skausmą. Prieš gydymo procedūrą specialistas ant gydomos vietos užtepa vėsinamojo gelio, taigi galite jausti nežymų dilgčiojimą arba pojūtį, lyg kažkas būtų pliaukštelėjęs į veikiamą plotą gumine juostele.

Ar yra šalutinis poveikis?

Po gydymo pacientai gydytoje vietoje gali pastebėti nežymią eritemą (raudonę). Tai visiškai normali reakcija ir paprastai ji išnyksta per kelias valandas. Dauguma pacientų nepatiria jokių papildomų šalutinių poveikių.

Kada pamatysiu rezultatus?

Rezultatus pamatysite jau po pirmojo gydymo ir palaipsniui, laikui bėgant, pastebėsite tolesnį gerėjimą

Plaukų šalinimas

Pašalinkite nepageidaujamus plaukelius! Mėgaukitės spontaniškumo suteikiama laisve ir pašalinkite nepageidaujamus plaukelius „Trios™“ blyksnio pagalba.

„Trios™“ prietaisas, naudodamas koncentruotus saugios, matomos šviesos blyksnius pašalina nepageidaujamus plaukelius iš visų kūno dalių, nepažeidžiant aplink plaukus esančio audinio. Procedūra yra greita, efektyvi ir svarbiausia – visiškai nepavojinga pacientui.

Kiekviename plaukelyje yra pigmento (melanino), kuris sugeria šviesą ir paverčia ją šiluma. Sugerta šiluma nukreipiama į plauko svogūnėlį ir nebeleidžia jam formuoti naujo plauko.

Rezultatai matomi jau po pačios pirmosios procedūros, o siekiant ilgalaikio plaukų šalinimo rezultato, rekomenduojama pasirinktoje zonoje atlikti 6-10 procedūrų serijas.

Odos atjauninimas

Norite išlyginti raukšles ? Įgaukite pasitikėjimo savimi ir džiaukitės glotnia, švaria oda!

„Trios™“ padės Jums išryškinti geriausias veido savybes ir padarys odą sveiką ir elastingą – Jūs tiesiog spinduliuosite pasitikėjimu savimi.

„Trios™“, naudodamas koncentruotus šviesos blyksnius, saugiai ir švelniai blukina saulės ir senatvės dėmes, veikia stangrumą praradusią odą bei raukšles, skatina kolageno gamybą bei skatina odą atsinaujinti.

Jau po pirmosios atjauninimo procedūros pastebėsite suvienodėjusią odos spalvą, pajausite, kad oda tapo glotni ir elastinga. Geriausiems rezultatams užtikrinti rekomenduojamas 6-10 procedūrų gydymo kursas.

Aknės (spuogų) gydymas

Pamilkite savo odą, jauskitės saugiai!

„Trios™“ stulbinamai kovoja su spuogais, jis padės Jums drąsiai pažvelgti į pasaulį!

„Trios™“ ne tik gydo sunkiai įveikiamų randų paviršių. Šis prietaisas veikia giliai jūsų odoje ir naikina aknę ( spuogus) sukeliančias bakterijas, sulėtina riebalinio sekreto formavimą, o tai reiškia, kad bėrimai atsiras rečiau ir bus žymiai mažesni.

„Trios™“ gydymas odos viduje skatina gijimo procesą, pagreitina ląstelių augimą, dėl to Jūsų veido oda atrodo gaiviau, švariau, Jūs galite didžiuotis savo oda!