Klapp Vitamin A Thermo Face Gym

928Vitaminas A (retinolis) turi didelę reikšmę odos funkcionavimui ir struktūrai. Pasižymi stimuliuojančiu poveikiu kovojant prieš odos senėjimą. Vitaminas A skatina kolageno gamybą, enzimų veiklą ir pasižymi tinkamu poveikiu odos regeneracijos mechanizmams. Vitaminas A yra tiesiog būtinas ląstelių dalijimuisi epidermyje. Retinolis padeda išgydyti pažeistą, probleminę odą, neleidžia susidaryti inkštirams, kimštis poroms, mažina pigmentines dėmes.

Į KLAPP vitamino A produktų sudėtį įeina puikiai subalansuotos koncentracijos, efektyvaus poveikio aktyviosios medžiagos, naudojamos tik išskirtiniams odos priežiūrai skirtiems produktams. Vitamino A stangrinamasis poveikis pagrįstas gausiais moksliniais įrodymais, jo poveikis išryškėja po 3-4 mėnesių, bet rezultatas yra ilgalaikis.

 

Procedūra Procedūros eiga Apsilankymo trukmė Kaina
VITAMIN A RETINOL – THERMO FACE GYM veido raumenis stimuliuojanti ir regeneruojanti procedūra brandžiai odai Makiažo nuvalymas, gelinis enziminis vaisių rūgščių pilingas, masažas su  stimuliuojančiu mineralų koncentratu, masažas su terminiu retinolio aktyvatoriumi, odos gyvybingumo komplekso ampulės užtepimasi 60 min 45 Eur