Skeyndor procedūra Power C+

Skeyndor – tai viena moderniausių Europos kosmetikos laboratorijų, kurios ypatingai veiksminga kosmetika yra nuolatinių kosmeceutinių produktų inovacijų, patentuotų formulių ir technologijų, bendradarbiavimo su viso pasaulio universitetais bei nuolatinių mokslinių tyrimų rezultatas. Šiai kosmetikai gaminti naudojami peptidai, stangrinantys odą, darantys ją elastingesnę ir užpildantys nelygumus. Sudėtyje yra natūralių medžiagų, kurios turi anestetikų poveikį, gali slopinti periferinius nervinius signalus. Šios medžiagos taip pat padeda atkurti odos audinius.

rs

SKEYNDOR POWER C+

Antioksiduojanti ir skaistinanti procedūra veidui. Nuo laisvųjų radikalų apsauganti ir ląsteles regeneruojanti procedūra. Rekomenduojama gyvybingumą praradusiai, neskaisčiai ir per anksti pradėjusiai senti odai.

rs

 

Procedūra Procedūros eiga Apsilankymo trukmė Kaina
Power C+ procedūra Makiažo nuvalymas, veido, kaklo, iškirptės šveitimas, gryno vitamino C ampulės ivedimas elektroporacijos aparatu, masažas su granatų ir vitamino C emulsija, vitamino C kaukė, apsauginis paakių ir veido kremas su vitaminu C 60 min 55 Eur