Skeyndor procedūra Global Lift

Skeyndor – tai viena moderniausių Europos kosmeceutikos laboratorijų, kurios ypatingai veiksminga kosmetika yra nuolatinių kosmeceutinių produktų inovacijų, patentuotų formulių ir technologijų, bendradarbiavimo su viso pasaulio universitetais bei nuolatinių mokslinių tyrimų rezultatas. Šiai kosmetikai gaminti naudojami peptidai, stangrinantys odą, darantys ją elastingesnę ir užpildantys nelygumus. Sudėtyje yra natūralių medžiagų, kurios turi anestetikų poveikį, gali slopinti periferinius nervinius signalus. Šios medžiagos taip pat padeda atkurti odos audinius.

rs

Skeyndor Global Lift

Veido kontūrą, kaklą ir dekoltė atstatanti procedūra su masažu. Tai nauja nuo senėjimo apsauganti formulė, skirta aiškiam veido kontūrui atkurti, veido ovalui sugrąžinti bei brandžios odos defektams sumažinti.
rs

 

 

Procedūra Procedūros eiga Apsilankymo trukmė Kaina
„Skeyndor Global Lift“ procedūra Makiažo nuvalymas, veido, kaklo, iškirptės šveitimas, stangrinimą aktyvuojančio gelio ivedimas aparatu, tonizuojamasis ir formuojamasis masažas su stangrinamuoju serumu bei serumo suvedimas aparatu, greito poveikio stangrinamoji kaukė, kontūrą formuojantys paakių bei veido kremai 90 min 65 Eur