Skeyndor Corrective

Skeyndor – tai viena moderniausių Europos kosmeceutikos laboratorijų, kurios ypatingai veiksminga kosmetika yra nuolatinių kosmeceutinių produktų inovacijų, patentuotų formulių ir technologijų, bendradarbiavimo su viso pasaulio universitetais bei nuolatinių mokslinių tyrimų rezultatas. Šiai kosmetikai gaminti naudojami peptidai, stangrinantys odą, darantys ją elastingesnę ir užpildantys nelygumus. Sudėtyje yra natūralių medžiagų, kurios turi anestetikų poveikį, gali slopinti periferinius nervinius signalus. Šios medžiagos taip pat padeda atkurti odos audinius.

rs

SKEYNDOR CORRECTIVE

 

Šalinanti veido raukšles procedūra + masažas

“Corrective” linija skelbiama kaip atmaina botokso (botulino) injekcijoms. Produktų sudėtyje gausu peptidų, kurie efektyviai pakelia suglebusią odą. Unikalaus masažo metu pakeliamas bei formuojamas veido kontūras, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, iš viso organizmo šalinami toksinai. Corrective produktų dėka oda prisotinama kolagenu ir hialurono rūgštimi, oda intensyviai drėkinama, užpildomos raukšlės ir raukšlelės.
rs

 

 

 

Procedūra Procedūros eiga Apsilankymo trukmė Kaina
„Skeyndor Corrective“ procedūra Makiažo nuvalymas, veido, kaklo, iškirptės šveitimas, taškinis masažas su peptidų kompleksu, raukšlių užpildymas infuziniu raukšlių užpildu,regeneruojamoji „Pearl Deluxe“ kaukė, paakių bei veido kremai 90 min 65 Eur