Lipo Drainer Celiulito ir susikaupusių riebalų programa Mesodrainer aparatu

mesodrainerMesodrainer – elektrinis limfos drenažo įrenginys, kuris ypač efektyviai drenuoja veidą bei kūną, optimalūs rezultatai gaunami bioelektrinių impulsų pagalba, kurie stipriai aktyvina paviršinį ir gilųjį cirkuliavimą mūsų kūne. Drenavimo funkcijos aktyvinimas išstumia iš kūno užsistovėjusius skysčius ir toksinus, normalizuoja limfos tekėjimą, išnyksta edemos bei gerėja ląstelių aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis.

Lipo Drainer celiulito ir susikaupusių riebalų programa

Lipodrainer programa veikia ivairiuose lygiuose vienu metu spręsdama celiulito, susikaupusių riebalų ir suglebusių audinių problemas.

 

Ji išvalo susikaupusius skysčius ir stimuliuoja medžiagų apykaitą išstumdama iš organizmo susikaupusius riebalus ir mažindama celiulitą. Bioelektriniai impulsai, kurių dėka susitraukinėja raumenys, juos tonizuoja ir stangrina.

 

Procedūros metu naudojamas Lipo drainer gel sukurtas iš riebalus tripdančių, drenuojančių ir stangrinančių aktyviųjų medžiagų. Šis gelis stimuliuoja riebalų metabolizmą, sumažindamas apimtis, pagerindamas cirkuliaciją ir šalindamas susikaupusius skysčius. Gelis mažina celiulitą, pagerina odos elastingumą, stangrina suglebusius audinius.

 

Rekomeduojama esant visų stadijų celiulitui, riebalų sankaupoms bei visiems lieknėjantiems ir trokštantiems gražaus stangraus kūno.

 

Ilgalaikiam efektui pasiekti rekomenduojamos 10 -12 procedūrų 2 kartus per savaitę.

Procedūra Procedūros eiga Apsilankymo trukmė Kaina
„Lipo drainer“ celiulito ir susikaupusių riebalų programa Kūno ištepimas riebalus tirpdančiu ir stangrianačiu geliu Lipo drainer gel, masažas didelio laidumo pirštinėmis „Mesodrainer system“ aparatu, dušas, stangrinantis kremas 90 min 65 Eur