Ilgalaikis (permanentinis) makiažas

Ilgalaikio makiažo procedūroms yra naudojama CHEYENNE HAWK (Vokietija) įranga ir iColor (JAV) pigmentiniai dažikliai

Ilgalaikis (permanentinis) makiažas yra kosmetologinė procedūra, kurios esmė – įvesti į odą dažomąsias medžiagas ir sukurti palyginamai patvarius kontūrus bei tušavimą. Permanentinis makiažas gali padėti pakoreguoti antakių, akių ar lūpų formą, padidinti lūpas, suteikti joms sodrią spalvą, optiškai padidinti akis, padaryti jas išraiškingesnes. Specialiu aparatu su vienkartinėmis adatomis į maždaug 0,2 mm odos gylį suleidžiama iš anksto paruoštų mineralinės kilmės pigmentų. Jų atspalviai parenkami individualiai. Procedūra trunka nuo 1 iki 2 val. Ją atliekant taikoma vietinė nejautra, todėl nejaučiama diskomforto. Po savaitės spalva gali išblukti, o po 3 savaičių vėl paryškėti (taip nutinka dėl to, kad pigmentai skverbiasi į odą). Tikrasis rezultatas tampa akivaizdus maždaug po mėnesio. Paprastai permanentinis makiažas išlieka 2-4 metus, tačiau būna atvejų, kai permanentinio makiažo kokybė pastebimai pakinta po 6 mėnesių. Tai atsitinka dažniausiai dėl dviejų skirtingų priežasčių: dėl pigmentavimo procedūrų cikliškumo nesilaikymo ir individualių organizmo savybių

 

Kokybiškas permanentinis makiažas paprastai pasiekiamas po 2-3 odos pigmentavimo procedūrų, todėl jei jūs atėjote tik į vieną procedūrą, po kurios jums atrodė geras rezultatas, yra didelė tikimybė, jog gautas rezultatas nebus ilgalaikis. Todėl mes rekomenduojame po pirmosios procedūros atlikti korekciją. Korekcija atliekama ne anksčiau nei po 3 savaičių nuo pagrindinės procedūros atlikimo ir ne vėliau nei po trijų mėnesių nuo pagrindinės procedūros atlikimo.

Kontraindikacijos:

 • Menstruacijos
 • Juostinė pūslelinė
 • Nėštumas
 • Herpes uždegimo paaštrėjimas
 • Dermatitas
 • Randai stabilizacijos stadijoje
 • Plastinės operacijos ir poodiniai infiltratai stabilizacijos stadijoje (nuo 1 mėn. iki 6 mėn.)
 • Chemoterapija
 • Lazerinė terapija (epiliacija)
 • Rūgštinis pilingas
 • Diabetas.
 • Problemos susiję su kraujo krešėjimu ar inkstų nepakankamumu.

Atmintinė prieš procedūrą

Apskaičiuoti dienas, kad procedūros data nesutaptų su menstruacijomis. Priešingu atveju bus jautru, prasčiau įsisavins pigmentą. Prieš procedūrą negerti kavos ir juodos arbatos, nes šie gėrimai daro organizmą dirglesnį. 3 paras prieš negerti vitamino C ir aspirino, kuris skystina kraują. Morališkai nusiteikti, kad po procedūros būsite ryški kelias dienas, neišvengsite paburkimų, patinimų, smulkių hematomų (ne visada), kad truputėlį maus, perštės pažeistą audinį. Turėti rezervą laiko iki planuojamos šventės ar išvykimo (7-10 dienų), kol galutinai nukris „šašiukai“. Prieš 7 dienas nutraukti saulės vonias. Jei permanentinis makiažas daromas lūpoms – pradėti herpes profilaktiką (gerpalanu, larifanu, acikloviru, zoviraksu), tepalas lūpoms. Mikropigmentacija neatliekama ant pažeistos odos vietos.

Atmintinė po procedūros

Savaitę dvi negalima lankytis pirtyse, saunose, baseinuose, soliariumuose.
Ant pažeisto audinio nenaudoti kreminės pudros, lūpų dažų (jei atlikta lūpų procedūra), blakstienų tušo (jei akių), nedaryti makiažo permanento vietoje pirmas 7 dienas.
Naudoti tik nurodytus tepalus.
Lūpoms tęsti herpes profilaktiką.
Pirmas 14 dienų negalima cheminiu būdu dažyti antakių ir/arba blakstienų, kai permanentinis makiažas buvo atliktas akims ir/arba antakiams.
Veido valymą galima atlikti tik po savaitės
Saulės vonių procedūros galimos tik po 1-2 savaičių.
Priauginti blakstienas po akių makiažo bus galima tik po 2 savaičių.

 

Procedūra Apsilankymo trukmė Kaina
Antakiai (Ombre technika) Nuo 60 min 140 Eur
Viršutinio voko pravedimas Nuo 30 min 170 Eur
Lūpų kontūras Nuo 90 min 120 Eur
Lūpų kontūras su pilnu tušavimu Nuo 120 min 180 Eur
Korekcija ( ne vėliau kaip po 1-2 mėn) Nuo 30 min 30 Eur
Korekcija po 3-6 mėn Nuo 60 min 50 Eur
Korekcija po 6-9 mėn Nuo 60 min 70 Eur
Atnaujinimas po 12 mėn ir daugiau Nuo 60 min 120 Eur

 

[RICH_REVIEWS_SNIPPET]