Catio Lift odos stangrinimas Mary Cohr aparatu „Catio Vital Lift“

MC_model_CATIOVITAL_IONISATIONŠi procedūra yra atliekama su Mary Cohr Catio Vital Lift aparatu. Procedūra yra ypatinga tuo, kad jos metu yra veikiamas ne tik odos paviršius, bet veikiami veido raumenys.

 

Procedūrą galima palyginti su sporto sale. Pradžioje daromas „apšilimas“ – drenažas, o po to „sportuojama“– stimuliuojami veido raumenys. Jau po pirmos procedūros matomas akivaizdus rezultatas – stangresnė, lygesnė ir skaistesnė oda.

 

Procedūros metu yra naudojami koncentruoti serumai želė: jauninantis arba priešraukšlinis, kurie savo aktyviomis medžiagomis veikia raukšles bei lygina odą ir tuo pačiu metu yra stimuliuojami raumenys.

 

 

 

 

Procedūros rezultatai:

  • skaistesnė, lygesnė oda
  • stangresnė oda
  • ryškesni veido bruožai

 

Siūlomas 10 procedūrų kursas, po dvi procedūras per savaitę. Odos būklės palaikymui – vieną procedūrą per mėnesį.

 

 

Procedūra Procedūros eiga Apsilankymo trukmė Kaina
CATIO LIFT“ jauninanti ir stangrinanti procedūra Makiažo nuvalymas, švelnus pilingas, drenažas bei raumenų stimuliacija „Mary Cohr“ aparatu,  masažas, kaukė pagal odos tipą, paakių ir veido kremai, apsauga nuo saulės. 60 min 60 Eur
CATIO LIFT DELUXE Makiažo nuvalymas, švelnus pilingas, valomasis gelis, termokaukė, odos drėkinimas dvigubos jonizacijos metodu, , drenažas bei raumenų stimuliacija „Mary Cohr“ aparatu, masažas, kaukė pagal odos tipą, paakių ir veido kremai, apsauga nuo saulės. 60 min 70 Eur