OXYNERGY PARIS® POWER INFUSE TECHNOLOGY aparatas

O2 ir CO2 – dujos, kurios neįtikėtinai atjaunina odą

oxynergi1Deguonis yra svarbiausias elementas gyvybei palaikyti. Be deguonies negali vykti jokios biocheminės reakcijos ir procesai organizmo ląstelėse. Deguonis šiems procesams suteikia energijos. Trūkstant deguonies oda pradeda senti – sulėtėja odos atsinaujinimas viršutiniuose odos sluoksniuose, dėl to oda tampa nelygi ir pilkšva. Taip pat sulėtėja hialurono rūgšties, kolageno bei elastino sintezė, o to pasekmė ankstyvas odos senėjimas, besiformuojančios raukšlės ir odos sausumas, oda netenka elastingumo ir stangrumo. Nustatyta, kad sulaukus trisdešimties O2 odoje sumažėja 25 %, o sulaukus keturiasdešimties, – 50%. Šiandien yra neįtikėtinai rezultatyvių būdų, kaip atgaivinti ląstelių aktyvumą ir išsaugoti jaunatvišką išvaizdą.
 
Maksimalų ląstelių oksigenacijos ir odos regeneracijos efektą padeda pasiekti procedūros, atliekamos OXYNERGY PARIS POWER INFUSE TECHNOLOGY (Ispanija) aparatu. Šio aparato pagalba aktyviųjų medžiagų įvedimas vyksta be šalutinio efekto ir skausmo. Procedūros metu nenaudojamos bangos, elektros poveikis odai ar dūriai, aktyviųjų medžiagų įvedimas atliekamas oksigenacijos metodu – purškiant arba tiesiogiai į odą įvedant deguonį, o atliekant pulsuojamuoju rėžimu veikiami gilesni audiniai, vyksta audinių masažas.
 
Procedūros metu atliekama speciali neinvazinės karboksiterapijos kaukė, aktyvavus jos komponentus išsiskiria CO2 molekulės. Dėl okliuzijos, kurią sukuria kaukė, anglies dioksidas neišgaruoja į aplinką, CO2 molekulės aktyviai prasiskverbia į odą. Kai CO2 patenka į odą, jis išlaisvina deguonį iš eritrocitų, stimuliuoja limfos ir kraujo apytaką, sukelia laikiną deguonies trūkumą ląstelėms. Tai tarsi šoko terapija negyvybingoms ir energiją praradusioms ląstelėms, nes po CO2 veikimo ir deguonies trūkumo, žymiai aktyviau vyksta ląstelinis kvėpavimas, o esant didesniam deguonies kiekiui, medžiagų apykaitos procesai ląstelėse taip pat vyksta sparčiau.
 
oxynergi2

Ląstelinio kvėpavimo ir metabolizmo aktyvumas lemia puikią audinių regeneraciją, todėl ši procedūra gali būti atliekama prieš odos senėjimą, mimikos ir gilias raukšles, pigmentines dėmes, esant odos stangrumo trūkumui, sausumui, taip pat galima mažinti randus ir dėmes po spuogų.
 
OXYNERGY PARIS POWER INFUSE TECHNOLOGY procedūrų metu naudojami specialūs serumai, praturtinti skirtingo svorio, mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, pagrindiniais vitaminais A, C, E, augalinėmis medžiagomis, antioksidantais ir peptidais.
 
Odos atjaunėjimo efektas pastebimas iškart po procedūros, o giliųjų odos sluoksnių regeneracija vyksta dar 15 dienų, todėl maksimalus procedūros rezultatas matomas po 2 savaičių.
 
Deguonies mezoterapijos be injekcijų apratu OXYNERGY PARIS POWER INFUSE TECHNOLOGY pranašumai:

  • procedūros nepažeidžia odos paviršiaus ir yra visiškai neskausmingos,
  • rezultatas matosi iš karto ir išlieka ilgam,
  • procedūra nesukelia jokio diskomforto,
  • po procedūros nebūna komplikacijų, nėra šalutinio poveikio,
  • procedūrai atlikti nėra amžiaus apribojimo ir kontraindikacijų,
  • po procedūros nereikalingas atsikūrimo laikotarpis.

 

Siekiant geriausio rezultato, būtina kartoti procedūras vidutiniškai nuo 4 iki 6 kartų kartą per savaitę, vėliau atlikti palaikomąsias procedūras vieną kartą per mėnesį.

oxynergi3