MARY CHOR kompanijos „CATIO VITAL LIFT“ estetinės kosmetologijos aparatas

640_480_foto_1290164636_catioMARY CHOR kosmetikos pasididžiavimas – „CATIO VITAL LIFT“ estetinės kosmetologijos aparatas – Jūsų veido odos asmeninis treneris.

„Mary Chor“ (Prancūzija) kompanija – viena iš pasaulio profesionaliosios kosmetikos lyderių. „Mary Chor“ kosmetikos pasididžiavimas – kompanijos patentuotas aparatas – „CATIO VITAL LIFT“.

Aparatas atlieka tris funkcijas: termokaukę, dvigubą jonizaciją ir raumenų stimuliavimą.

„Mary Chor“ atlikti tyrimai rodo, kad jau po vienos „Catio Vital“ procedūros yra matomi stulbinantys rezultatai:

  • Odos skaistumas – 1,3 karto pagerėja odos skaistumas.
  • Drėkinimas – 54,8% oda tampa labiau sudrėkinta.
  • Maitinimas – 73,7% padaugėja lipidų.
  • Gyvybingumas – jauninimas – 52,5% sumažėja raukšlių gylis.
  • Riebumas – 87,7% sumažėja sebumo išsiskyrimas.
  • Pigmentinės dėmės, šviesinimas – 89% sumažėja pigmentacijos aktyvumas.

„Catio Lift“ procedūrų kursas – tarsi jūsų veido odos asmeninis treneris.

 

Su šiuo unikaliu aparatu atliekamos šios procedūros:

 

„Catio Vital“ – dviguba jonizacija, gilaus valymo ir drėkinimo procedūra. „ Catio Vital“ dvigubos jonizacijos procedūra- tai revoliucinis ir unikalus metodas, kuris tik per vieną valandą suteikia veido odai matomą rezultatą. Ši procedūra giliai valo odą, „sauna kaukės“ efektas, sukuriamas termo kaukės pagalba, atidaro poras, taip oda išvaloma ir geriau įsisavina aktyviuosius komponentus. „Catio Vital“ dvigubos jonizacijos procedūra yra ir dvigubai efektyvesnė nei klasikinis odos priežiūros metodas, kadangi šios procedūros metu įvedamos tokios aktyvios medžiagos kaip: hialurono rūgštis, depolimerizuota DNA, vitaminas C, vaisių rūgštys, augalų ekstraktai, „Mary Chor“ kompanijos sukurti kompleksai (Hydrosmose, ląstelių gyvybingumo koncentratas) Jau po vienos „Catio Vital“ procedūros pamatysite gerą rezultatą: pailsėjusi, skaistesnė, pridrėkinta oda.

 

„Catio Lift“ – stangrinanti ir jauninanti procedūra. Procedūra yra ypatinga tuo, kad jos metu yra veikiamas ne tik odos paviršius, bet veikiami veido raumenys. Procedūrą galima palyginti su sporto sale. Pradžioje daromas „apšilimas“ – drenažas, o po to „sportuojama“– stimuliuojami veido raumenys. Jau po pirmos procedūros matomas akivaizdus rezultatas –stangresnė, lygesnė ir skaistesnė oda. Procedūros metu yra naudojami koncentruoti serumai želė:jauninantis arba priešraukšlinis, kurie savo aktyviomis medžiagomis veikia raukšles bei lygina odą ir tuo pačiu metu yra stimuliuojami raumenys. Procedūros rezultatai:-Skaistesnė, lygesnė oda;-stangresnė oda;-ryškesni veido bruožai.