Kolageno kabina Star Pure Collagen

Star Pure Collagen“ – tai naujausias žymios Vokietijos grožio ir sveikatingumo įrangos gamintojos „KBL AG“ kūrinys. Kabina su kolageninėmis raudonos šviesos lempomis skatina viso kūno ląstelių atsinaujinimą.

 

Kas yra kolagenas ?

Kolagenas yra labai svarbi žmogaus jungiamojo audinio sudėtinė dalis, kurią galima pavadinti kūno „tinklu“. Kolageno skaidulos suteikia jungiamąjam audiniui formą ir elastingumą, nuo skaidulų formuojamo tinklo priklauso mūsų kūno išvaizda. Su amžiumi kolageno kiekis organizme mažėja, tuo pačiu mažėja jungiamojo audinio ir odos elastingumas, oda sensta, silpnėja raumenys, raiščiai ir sausgyslės. Estetine kosmetologine prasme kolageno trūkumas pasireiškia smulkiomis raukšlelėmis ir raukšlėmis odoje, ypač veido, kaklo, iškirptės srityje.

 

Kaip pagerinti kolageno struktūrą odoje ?

Įrodyta, kad stimuliuojant tam tikras ląsteles, oda pradeda gaminti naujas kolageno skaidulas, tokiu būdu atstatoma odos struktūra. Šis procesas vyksta kraujagyslių sienelėse. Procesą stimuliuoja specialios šviesos bangos, kurios plinta tam tikru šviesos spektro diapazonu.

 

Kas tada vyksta odoje ?

Stimuliuojant ląsteles ir gaminantis naujoms kolageno skaiduloms, oda geriau aprūpinama deguonimi, prasideda toksinų šalinimas iš organizmo, oda geriau pasisavina drėgmę, atstatomas drėgmės kaupimas odoje. Šis procesas patempia odą, oda atsinaujina, sustiprėja kolageno skaidulų tinklas. Be to, kolageno procesų aktyvacija skatina sveikos odos augimą, tas labai svarbu gydant žaizdas.

 

Kaip mūsų odą veikia kolageninių lempų raudonos šviesos spektras ?

Raudonos šviesos pagalba vyksta odos fotostimuliacija, kurią sukelia kolageną aktyvuojančios 663 nanometrų lempos. Šios šviesos poveikio dėka, nesukeliant šalutinio poveikio, ne tik naikinami odos nuovargio pėdsakai, bet ir išlyginamos jau matomos odos raukšlės.

Fotostimuliacija stabdo odos senėjimo procesą. Tai visiškai natūralus procesas, panašus į fotosintezės procesą augalų ląstelėse. Žmogaus kūno ląstelės (taip pat ir odos ląstelės) turi šviesos receptorius. Priklausomai nuo šviesos bangų ilgio organizme skatinami tam tikri specifiniai procesai. Laboratorinių tyrimų rezultatai rodo, kad veikiant raudonai šviesai ląstelių augimas padidėja 150-200 %. Daugiau nei 40 metų trunkantys tyrimai parodė ne mažiau nei 24 teigiamus pokyčius apatiniuose odos sluoksniuose, ypač jungiamuosiuose audiniuose

Raudonosios šviesos terapija ypač pravers tiems, kuriuos kankina išsiplėtusios poros, odos pavršių išmarginę kapiliarai, pigmentinės dėmės ar strazdanos. Raudonųjų kolagenų lempų šviesa ne tik sulygina, bet ir pagražina odos spalvą. Šviesos terapija tinka viesiems odos tipams, tai neinvazinė procedūra, visiškai nekenksminga odos audiniams, nes šioje šviesoje nėra ultravioletinių spindulių.

 

Štai rezultatas:

1pvzCollagen

Ar yra pastebėti šalutiniai kolageno lempų efektai ?

Pastebėti tik maloniai nuteikiantys šalutiniai šios švieso poveikio efektai:

  • Akivaizdus apimčių mažėjimas: raudonos šviesos veikiamas riebalinis sluoksnis menksta, periodiškai procedūras lankantieji pastebi sumažėjus apimtis.
  • Suaktyvėja medžiagų apykaita. Virškinimo sistema veikia aktyviau, šalinimo procesas tampa intensyvesnis. Tai teigiamai veikia bendrą organizmo imuninę sistemą ir savijautą.
  • Puiki nuotaika. Šviesos veikiami kolageno lempų kabinos lankytojai ne tik akivaizdžiai ir per trumpą laiką tampa geresnės nuotaikos, bet ir atsikrato nuovargio. Vos dvidešimt minučių – ir nuovargio nebėra, o nuotaika pakili.
  • intensyvi raudona šviesa ne tik stimuliuoja odos ląstelių regeneraciją, bet veikia ir gilesnius sluoksnius. Ir ne tik poodinį riebalinį sluoksnį, bet ir sąnarius. Po procedūrų pastebimai sumažėja sąnarių nuovargio simptomai, skausmas, klientų apibūdinamas pojūtis – didesnis sąnarių elastingumas.

 

Platus klinikinis tyrimas parodė, kad taikant kolageno šviesos terapiją:

  • 97 % tiriamųju pagerėjo viso kūno stangrumas ir elastingumas.
  • 89% pastebėjo stiprų liftingo efektą veido, kaklo ir iškirptės srityse
  • 68% pastebėjo ypatingą bendros odos būklės gyvybingumo padidėjimą*

 

* Klinikiniai tyrimai atlikti su 51 savanoriais 3 mėnesių laikotarpyje Piano klinikoje Šveicarijoje. Tirti asmenys nuo 24 iki 72 m, vidutinis tiriamųjų amžius 54 metai. Tyrimą atliko Dr. Fiorenzo Anghern, Šveicarijos anti-aging asociacijos įkūrėjas ir prezidentas.

 

 

Tyrimų rezultatų fotografijos:

3 lentele 4 1

 

purecollagen

Koks kolageno terapijos kursas
rekomenduojamas ?

Norint pasiekti geriausių rezultatų rekomenduojamas 15 procedūrų kursas „Star Pure Collagen“ kabinoje. 10 kartų 2 kartus per savaitę ir 5 kartai 1 kartą per savaitę. Vėliau rekomenduojama lankytis 1 kartą per 2 savaites efekto palaikymui.