Infusion

Mezoterapija be adatų

 

InfusionInfusion™ elektroporacija – tai neinvazinė, greitai veikianti, visiškai saugi, aukščiausios kokybės terapija veidui ir kūnui. Tai puiki alternatyva klasikinei mezoterapijai, tik šiuo atveju nenaudojamos adatos.
Tai idealus būdas gydyti visų stadijų celiulitą, vietinį nutukimą, odos sudribimą, strijas bei raukšles.

Infusion™ metodas pasižymi šiomis unikaliomis savybėmis:

  • Jokių adatų ir injekcijų žymių bei uždegiminių reiškinių
  • Preparato įvedimas į reguliuojamą gylį
  • Įvedamo preparato koncentracija daugiau kaip 90 proc
  • Galimybė įvesti ir stambiamolekulinius preparatus ( net hialurono rūgštį)

Infusion ™privalumai

  • Saugu ir efektyvu
  • Iš karto matomi rezultatai
  • Jokio skausmo
  • Jokio laiko gaišimo
  • Higieniška ir sterilu
  • Kliniškai ištirta ir patikrinta

Ką Infusion ™ gydo?

Infusion™ sprendžia daugybę estetinių problemų tokių kaip kolageno gamybos atnaujinimas, senėjimo prevencija ir gydymas, odos dehidratacija, veido bei kūno odos stangrinimas, celiulito ir strijų gydymas.

Ar tai saugu?

Infusion™ yra visiškai saugus, neinvazinis ir beskausmis gydymas veidui ir kūnui. Gydymo metu jausite švelnų pulsuojantį dilgčiojimą, tik tiek, Jūs galėsite atsipalaiduoti ir džiaugtis stangria. Pridrėkinta, puikia oda.

Kaip Infusion™ veikia?

Infusion saugiai bei efektyviai įveda į epidermį specialiai šiai procedūrai sukurtus joninius preparatus visiškai nepažeisdama odos. Joniniai preparati įvedami į odą švelniai masažuojant odą specialiu aparato antgaliu. Antgalių galvutės skleidžia elektro-mezoterapines šiam aparatui sukurtas Ionvave™ bangas, kurių pagalba gydomieji preparatai praeina pro raginį ir patenka į gilesnius odos sluoksnius.

Ionwawe™ bangų efektas

Kai Ionwawe™ bangos susiliečia su odos ląstele, jos struktūriškai pakeičia dvigubo lipidų sluoksnio barjerą ir suformuoja mikro kanalus ląstelės membranoje. Šiais mikrokanalais į odą ir patenka veikliosios medžiagos. Mikro kanalai yra trumpalaikiai, jie išnyksta netrukus po preparatų įšvirkštimo.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra trunka nuo 5 iki 30 minučių priklausomai nuo gydomo ploto ir simptomų. Optimaliam rezultatui pasiekti reikia 6 – 8 procedūrų.

Ar yra koks nors šalutinis poveikis?

Infusion™ neturi jokio šalutinio poveikio. Jei Jūs esate nėščia arba sergate kokia nors liga, prieš procedūrą pasikonsultuokite su specialistu.

Kada aš pamatysiu rezultatus?

Jau po pirmosios procedūros odos pašviesėja, tampa spindinti. Jūsų oda taps regimai elastingesnė, stangresnė, švytinti. Ji suteiks Jums pasitikėjimą savimi ir gerą savijautą.