Kaip atnaujinti odą po vasaros?

2013 09 22

Ruduo –  pats tinkamiausias metas pasirūpinti mūsų odos atgaivinimu. Po vasaros linksmybių ir atostogų dažnai pastebime, kad oda tapo daug sausesnė, pleiskanoja, atsirado pigmentinių dėmių, keletas papildomų raukšlelių, o ir buvusios šiek tiek pagilėjo.

 

Saulės pažeista oda: požymiai

Ūmūs, pasirodantys iškarto:

 • Išsausėjusi, pilkšvą atspalvį įgavusi oda,
 • Naujai atsiradusios raukšlelės, esamų išryškėjimas.
 • Odą padengia strazdanos ir apgamai.

 

Lėtiniai odos pakitimai:

 • Oda netolygiai pasidengia šlakais ir pigmentinėmis dėmėmis,
 • Priešlaikinis odos senėjimas,
 • Teliagiektazė (išsiplėtusios kraujagyslės),
 • Seborėjinės karpos (odos mazgeliai) ir kiti odos susirgimai atsirandantys dėl DNR pažeidimo.

Untitled

 

Pats efektyviausias būdas atgaivinti saulės nualintą odą yra procedūros su AHA ( alfa hidroksilinėmis) rūgštimis. Šios procedūros ypač tinkamos rudenį bei pavasarį kai reikia odos atgaivinimo ar paruošimo švelniajam metų sezonui. Šiuo nostalgišku metų laiku noriu Jums pristatyti unikalią odos atnaujinimo programą su rūgštine Izraelio kompanijos “Holy Land” kosmetika . Šią programą sukūrė Natalija Polonskaja, medicinos mokslų kandidatė, Rusijos valstybinio universiteto gydytojų tobulinimosi fakulteto dermatovenerologijos ir klinikinės mikologijos katedros docentė, Estetinės medicinos korporacijos „Optimed“ vyriausioji gydytoja. Progama susideda iš procedūrų komplekso bei specialiai parinktos odos priežiūros namie. Ši programa leidžia pasiekti ispūdingų odos atnaujinimo rezultatų minimaliai traumuojant odą. Būtent:

 

 • padidėja tonusas ir odos elastingumas;
 • išsilygina spalva ir odos tekstūra, ji tampa itin švelni ir skaisti;
 • sumažėja poros, randeliai po spuogų, susitraukia kapiliarai;
 • koreguojama amžiaus, saulės, gyvenimo būdo padaryta žala – atjaunėja oda, sumažėja raukšlelės ir pigmentinės dėmės.

 

Sakoma,  iki dvidešimt penkerių  metų  veidą turime tokį, kokį davė gamta, nuo dvidešimt penkerių iki keturiasdešimties – tokį, kokį užsidirbome, o nuo keturiasdešimties – kokio nusipelnėme J

Laboratorijos „Holy Land“ sukurtuose,  savo sudėtimi unikaliuose, pilinguose-serumuose, rūgštys naudojamos ne tik eksfoliacijos tikslais. Jos padeda odai geriau pasisavinti kitas veikliąsias medžiagas – vitaminus A ir C, vaistažolių ekstraktus, stiprina jų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius.  Šie produktai ypač efektyvūs valant užterštą odą, gydant spuogus, raukšlių korekcijai, kapiliarų stiprinimui, porų sutraukimui, dėmėms po spuogų, pigmentacijai,  hiperkeratozei šalinti. Konservantų kiekis minimalus, todėl kosmetika tinka ir ypač  jautrioms odoms. Pilingai-serumai puikiai toleruojami, gali būti naudojami taip dažnai, kaip tik reikia, net tais atvejais, kai kita pilingo rūšis yra draudžiama dėl esamos odos būklės.

Procedūrų kompleksas susideda iš 7 procedūrų, procedūrų skaičius gali būti koreguojamas kai oda nėra labai jautri.

Odos atnaujinimo procedūrų rezultatai ypač akivaizdūs. Prieš ir po procedūrų kurso oda visuomet yra ištiriama kompiuteriu bei daromos fotografijos, tad odos pokyčius galite stebėti kompiuterio ekrane bei nuotraukose.

Esame tikri, jog rezultatai džiugins ir stebins.  Po procedūrų komplekso su „Holy Land“ oda taps lygi, stangri, ją bus malonu liesti, daug veiksmingesnės bus ir kitos odai atliekamos procedūros bei vartojami preparatai, išryškės veido kontūrai, nebekankins ivairūs dermatitai. Taigi, šios programos efektas itin ilgalaikis.

 

Rūpinkitės savimi, mielosios.

 

Iki pasimatymo,

Rasita